Joomla TemplatesWeb HostingUnlimited Hosting
Reklama
Logowanie • Szkolenie dla osób indywidualnych

  Kompleksowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy dla osób indywidualnych niezwiązanych zawodowo z medycyną.

 • Szkolenie AED - BLS

  Szkolenie kierowane jest do osób bez wykształcenia medycznego. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w ratownictwie lub inne szkolenia.

 • Mały ratownik

  Zakres tematyczny oraz sposób przekazywania treści programowych są dopasowane do grupy wiekowej uczestników.

 • Pracownicy firm i instytucji

  Szkolenie skierowane do pracowników firm, zgodne z założeniami wynikającymi z przepisów prawa

 • Ośrodki nauki jazdy

  Szkolenie prowadzi osoba o kwalifikacjach przewidzianych prawem dla tego typu szkoleń (prawo do dokonania zaliczenia zajęć w karcie szkoleniowej każdego uczestnika)

 • Szkolenie przypominające

  Podczas spotkania bazujemy na wiedzy zdobytej przez słuchaczy na wcześniejszych szkoleniach

Symulacja podczas Dni Bezpieczeństwa w "IKEA IVAR" Stepnica

Podczas Dnia Bezpieczeństwa nasza firma gościła w firmie "IKEA IVAR" w Stepnicy. Specjalnie dla pracowników przygotowaliśmy kilka zadań podczas których mogli wykazać się umiejętnościami w zakresie pierwszej pomocy.

Spośród pracowników wyłoniono trzy drużyny, w każdej z drużyn były 3 osoby. Zadania jakie przygotowaliśmy dla drużyn wchodziły w zakres podstawowych czynności ratujących życie BLS-AED. Scenariusze dotyczyły głównie urazówki. Pracownicy mieli do dyspozycji w pełni wyposażoną apteczkę w formie torby ratowniczej i automatyczny defibrylator. Jeden z naszych fantomów został specjalnie "okaleczony" tak aby każda z drużyn mogła zastosować prawidłowy algorytm postępowania ratowniczego.

Przykładowe scenariusze to padaczka, rana cięta z ciałem obcym, amputacja małżowiny usznej lub rana kłuta klatki piersiowej. Podczas konkurencji praktycznych oceniano głównie prawidłową ocenę sytuacji, bezpieczeństwo własne, komunikacja w drużynie, postępowanie ratownicze w zależności od wylosowanego zdarzenia.

Pracownicy wykazali się bardzo dużym profesjonalizmem podczas tych symulacji, warto podkreślić, ze szkolenia z zakresu pierwszej pomocy są tu realizowane co roku. Dzięki temu, nie było żadnego problemu aby poradzić sobie w sytuacjach które przygotowaliśmy. Oprócz symulacji przygotowaliśmy stanowiska do ćwiczeń resuscytacji krążeniowo oddechowej.

Więcej zdjęć z symulacji: w galerii

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Skontaktuj się z nami!
ESKUMED RATOWNICTWO MEDYCZNE
Telefon: 604 394 216
Telefon: 516 179 512
pomocmedyczna@tlen.pl
ratownictwo@eskumed.pl
Multianalogclock
Zdjęcia z galerii
mops_swidwin03
Image Detail
img_7752
Image Detail
dom_dziecka_lobez1...
Image Detail
arla_tychowo2013_7...
Image Detail