Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Jak już wcześniej informowaliśmy, rozpoczęliśmy cykl szkoleń dla firmy Bilfinger Crist Offshore ze Szczecina. Wczoraj aby przeszkolić pracowników budowy fabryki morskich elementów wiatrowych, musieliśmy przeprawić się na wyspę Gryfia.

W całej naszej historii szkoleniowej przeprowadzaliśmy szkolenia w różnych miejscach i na terenie różnych firm. Wcześniej do najbardziej oryginalnych miejsc należał plac budowy gazoportu w Świnoujściu. Jednak wczoraj było jeszcze ciekawiej, aby dostać się na plac budowy na wyspie Gryfia musieliśmy wjechać z całym naszym sprzętem po moście pontonowym. Oczywiście wyprawa była bezpieczna, bo po tej tymczasowej przeprawie jeżdżą nawet ciężarówki kilkudziesięciotonowe ciężarówki. Wcześniej na wyspę nie było żadnej mostowej przeprawy, a teren należał do stoczni "Gryfia".

Szkolenie przeprowadziliśmy w kontenerach biurowych, gdzie mieliśmy do dyspozycji salę konferencyjną. Pracownicy skorzystali ze szkolenia BLS - AED. Na terenie budowy nad bezpieczeństwem załogi czuwa automatyczny defibrylator AED Plus Zoll. To jedno z dwóch urządzeń jakie w ostatnim czasie kupiła firma Bilfinger Crist. Po wykładzie teoretycznym każdy z uczestników szkolenia przećwiczył praktycznie RKO z użyciem automatycznego defibrylatora.

Więcej zdjęć w galerii