Pin It

Jesteśmy firmą która kompleksowo zajmuje się ratownictwem medycznym i pierwszą pomocą od 2000 roku. W 2006 roku współorganizowaliśmy duży festyn propagujący bezpieczeństwo i pierwszą pomoc "Świadomość = Życie" w Świdwinie. Prowadzimy portal "Ratownik-med.pl" oraz internetową sprzedaż sprzętu ratowniczego "Ratowniczy e-Sklep". Dostarczamy sprzęt dla ratowników, firm, instytucji oraz ludzi nie związanych zawodowo z niesieniem pomocy.

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani ratownicy medyczni. Zawodowo zajmujemy się Ratownictwem Medycznym w zespołach wyjazdowych oraz placówkach medycznych . Posiadamy przygotowanie dydaktyczne i pedagogiczne. Współpracujemy z organizacjami ratowniczymi i medycznymi.

Jesteśmy by wspólnie ratować życie i dbać o bezpieczeństwo oraz propagować zasady pierwszej pomocy wśród naszego społeczeństwa. Prowadzimy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, organizujemy pokazy i prelekcje z zakresu ratownictwa medycznego.Zadzwoń, przyjedziemy i przeszkolimy również Ciebie i Twoich pracowników!

tel. 604 394 216

 

Nasz sprzet500

Nasze plany szkoleń przygotowywane są indywidualnie w zależności od potrzeb zleceniodawcy, oraz specyfiki instytucji. Oprócz zajęć stacjonarnych, przeprowadzamy szkolenia na terenie firm. Nasza oferta skierowana jest również do osób indywidualnych.