Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It
orlenPolski Koncern Naftowy "ORLEN" już kolejny raz skorzystał z  oferty dedykowanej firmą i instytucją.

Zajęcia przeprowadziliśmy zgodnie z wytycznymi ERC 2010. Szkolenie podzielone było na dwa moduły. Wykład teoretyczny i zajęcia praktyczne z wykorzystaniem fantoma treningowego oraz sprzętu do prowadzenia bezpiecznej resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Pracownicy systematycznie każdego roku odbywają zajęcia z zakresu pierwszej pomocy. Jest to pocieszająca wiadomość, że bezpieczeństwo w tej firmie jest priorytetem. Specyfikacja materiałów z którymi mają kontakt pracownicy terminalu stanowi bardzo duże zagrożenie wybuchem, dlatego tak ważne jest aby każdy umiał zachować się prawidłowo w sytuacjach kryzysowych.

Szkolenie z pierszej pomocy - uczestnicy szkolenia. Orlen Świnoujście

Fot. Uczestnicy szkolenia w Świnoujściu. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Podczas tego samego szkolenia gościliśmy pracownika Agencji Rezerw Materiałowych. ARM z siedziba główną w Warszawie skorzystała z tej samej oferty szkoleniowej.

W czasie zajęć uczestnicy zadawali bardzo trafne pytania, które na bieżąco omawialiśmy. Po zajęciach teoretycznych przyszedł czas na ćwiczenia z fantomem, oraz poprawne sposoby ułożenia osób poszkodowanych.

Spotkanie zakończono podsumowaniem omawianych zagadnień oraz rozdaniem imiennych certyfikatów potwierdzających nabyte umiejętności.

Zdjęcia ze szkolenia dostępne w naszej galerii.