Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

RIETERW środę, 26 października prowadziliśmy zajęcia w firmie "RIETER".Nasza firma systematycznie szkoli pracowników zakładu produkcyjnego w Nowogardzie w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Rieter jest grupą przemysłową z siedzibą w Winterthur w Szwajcarii. Firma jest wiodącym dostawcą dla przemysłu tekstylnego i motoryzacyjnego. Już od kilku lat pracownicy zakładu produkcyjnego w Nowogardzie korzystają z oferty szkoleniowej naszej firmy. W tym roku podobnie jak i w poprzednich latach, szkolenie przeprowadzono według programu dedykowanego firmom produkcyjnym.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne przeprowadzone zostały w trzech grupach szkoleniowych.

Szkolenie w RIETER Nowogard

Fot. Emisja filmu podczas zajęć teoretycznych

Podczas części teoretycznej wyemitowaliśmy film dotyczący postępowania w sytuacjach nagłych. Uzupełnieniem filmu był wkład dotyczący zasad postępowania podczas stanów zagrażających życiu poszkodowanym. Dokładnie omówiliśmy wszystkie sytuacje zawarte w filmie. Każda z grup szkoleniowych po części teoretycznej uczestniczyła w zajęciach praktycznych.

Całość szkolenia poprowadzona była zgodnie ze standardem B L S (ang. Basic life support − BLS), czyli podstawowymi zabiegami resucytacyjnymi i wg obecnie obowiązujących wytycznyh ERC 2010.

Zdjęcia z zajęc dostępne w naszej galerii.

1000 znaków pozostało


Skontaktuj się z nami

Facebook Eskumed Ratownictwo