Warning: get_headers(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/admin/domains/eskumed.pl/public_html/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 600

Warning: get_headers(http://www.szkolenia.ratownik-med.pl/images/phocagallery/rieter_nowogard2011/thumbs/phoca_thumb_l_rieter_nowogard_2011_83.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/admin/domains/eskumed.pl/public_html/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 600
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

RIETERW środę, 26 października prowadziliśmy zajęcia w firmie "RIETER".Nasza firma systematycznie szkoli pracowników zakładu produkcyjnego w Nowogardzie w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Rieter jest grupą przemysłową z siedzibą w Winterthur w Szwajcarii. Firma jest wiodącym dostawcą dla przemysłu tekstylnego i motoryzacyjnego. Już od kilku lat pracownicy zakładu produkcyjnego w Nowogardzie korzystają z oferty szkoleniowej naszej firmy. W tym roku podobnie jak i w poprzednich latach, szkolenie przeprowadzono według programu dedykowanego firmom produkcyjnym.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne przeprowadzone zostały w trzech grupach szkoleniowych.

Szkolenie w RIETER Nowogard

Fot. Emisja filmu podczas zajęć teoretycznych

Podczas części teoretycznej wyemitowaliśmy film dotyczący postępowania w sytuacjach nagłych. Uzupełnieniem filmu był wkład dotyczący zasad postępowania podczas stanów zagrażających życiu poszkodowanym. Dokładnie omówiliśmy wszystkie sytuacje zawarte w filmie. Każda z grup szkoleniowych po części teoretycznej uczestniczyła w zajęciach praktycznych.

Całość szkolenia poprowadzona była zgodnie ze standardem B L S (ang. Basic life support − BLS), czyli podstawowymi zabiegami resucytacyjnymi i wg obecnie obowiązujących wytycznyh ERC 2010.

Zdjęcia z zajęc dostępne w naszej galerii.