Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Dzisiaj gościliśmy z naszą ofertą szkoleniową w Świnoujściu. Instruktor naszej firmy, przeprowadził szkolenie dla pracowników terminala paliwowego.

Nasza firma już wielokrotnie przeprowadzała szkolenie pracowników z firmy "Orlen". Oprócz szkoleń w Świnoujściu, przeprowadziliśmy zajęcia w Szczecinie i Nowej Soli.

Dzisiejsze szkolenie dotyczyło zasad jakimi powinni kierować się pracownicy podczas udzielania pierwszej pomocy. Jak nie trudno sobie wyobrazić, pracując w branży paliwowej istnieje wysokie prawdopodobieństwo wypadku. Dlatego w tej firmie bezpieczeństwo pracowników jest bardzo istotnym elementem, systematycznie realizowanym m.in. poprzez szkolenia w zakresie pierwszej pomocy.

Po wykładzie teoretycznym przyszedł czas na zajęcia praktyczne. Każdy ćwiczył z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, jakie należy bezwzględnie stosować podczas prowadzenia czynności ratujących życie.

Oprócz resuscytacji osoby dorosłej, słuchacze mieli również mozliwość ćwiczeń na fantomie noworodka. Jest to wiedza która również może znaleźć zastosowanie w życiu codziennym.