Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Szkolenie w Ministerestwie Finansów w WarszawieDzisiaj zakończyliśmy pakiet szkoleń z zakresu pierwszej pomocy dla pracowników, oraz członków Obrony Cywilnej Ministerstwa Finansów w Warszawie.

Począwszy od 16 września do dzisiaj włącznie, prowadziliśmy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dla pracowników Ministerstwa Finansów w Warszawie. Łącznie przeszkoliliśmy prawie 200 pracowników, z których każdy otrzymał Certyfikat oraz podręcznik Pierwszej Pomocy. Zajęcia zostały przeprowadzone w gmachu Ministerstwa Finansów przy ul. Świętokrzyskiej 12 w Warszawie. W sumie nasze szkolenia trwały ponad dwa tygodnie. Uczestnikami szkoleń byli pracownicy wszystkich departamentów.

Każdy pracownik skorzystał z typowej ofert szkoleniowej rozpoczynającej się wykładem teoretycznym. Po części teoretycznej pracownicy ćwiczyli z wykorzystaniem fantomów treningowych, oraz symulatora AED. Podczas zajęć z członkami formacji Obrony Cywilnej nasze zajęcia poszerzyliśmy o dodatkowe elementy z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Każdy z formacji OC jest ratownikiem i ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, a nasze zajęcia miały charakter przypominający. Podczas zajęć dało się wyczuć bardzo duże zaangażowanie ze strony uczestników naszych szkoleń.

Warto również wspomnieć, że w gmachu Ministerstwa Finansów dostępne są trzy defibrylatory AED, a formacja OC jest wyposażona w nowoczesny sprzęt ratujący życie. Jak pewnie wszystkim wiadomo w Warszawie AED jest ogólnie dostępnym urządzeniem, nasze szkolenia jedynie mogły potwierdzić skuteczność jego zastosowania.