Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Miło nam poinformować, że nasza firma mogła czuwać nad bezpieczeństwem uczestników turnieju "Wymiatacze" i "Nocy Świętojańskiej" zorganizowanego w ramach "Dni Reska". W ubiegłą sobotę (21.06) nasz patrol medyczny wraz z ambulansem zabezpieczał medycznie sobotnio - niedzielne imprezy przygotowane dla mieszkańców Reska i okolic.

Jak poinformował portal Resko24.pl, mieszkańcy Reska nie mogli narzekać na brak rozrywek. Pomimo deszczowej pogody wszyscy uczestnicy "Nocy Świętojańskiej" doskonale bawili się do późnych godzin nocnych.

Najwytrwalsi tańczyli w strugach deszczu do 2 w nocy.Przypomnijmy, że Centrum Kultury w Resku w sobotę zapewniło mieszkańcom mnóstwo wspaniałych atrakcji.

Już od godz. 13 w Parku Miejskim rozpoczęły się występy dzieci i młodzieży "Taniec, muzyka i śpiew". Pomimo deszczu zgromadziło się sporo mieszkańców, w międzyczasie można było skorzystać ze stanowisk wystawienniczych, gastronomicznych oraz atrakcji dla dzieci. Po godz. 15 - stej Irek Bieleninik rozpoczął pełen emocji turniej "Wymiatacze".

Nasz patrol medyczny pracował do późnych godzin nocnych. Podczas tych imprez szcęśliwie nie doszło do poważnych zdarzeń zagrażających życiu. Zabezpieczyliśmy kilka drobnych ran nie stanowiących wysokiego ryzyka i jedno zasłabnięcie po konkurencji sprawnościowej. Podsumowując, cieszy nas fakt, że organizator postawił na bezpieczeństwo podczas tej imprezy. Oprócz naszego zespołu na miejscu pracowała OSP Resko i agencja ochrony.

eskumed.pl, Resko24.pl