Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

W ostatnich dniach przeszkoliliśmy pracowników firmy Ikea Industry. Szkolenie z pierwszej pomocy BLS - AED przeprowadziliśmy w siedzibie firmy w Stepnicy.

IKEA Industry to należąca do IKEA grupa przemysłowa powstała w 1991 roku. Jej celem jest produkcja i dystrybucja mebli z drewna lub jego komponentów do domów meblowych IKEA na całym świecie. Nasze zajęcia rozłożyliśmy na dwa dni szkoleniowe.

Każdy z pracowników szkolił się w zakresie udzielania pierwszej pomocy zgodnie ze standardem BLS-AED. Nasze zajęcia rozpoczynaliśmy wykładem teoretycznym. Dalszym etapem szkolenia były zajęcia praktyczne. Podczas zajęć wykorzystywaliśmy defibrylator szkoleniowy AED. Każdy z pracowników po zakończeniu szkolenia otrzymał Certyfikat Pierwszej Pomocy.

Warto wspomnieć, że firma Ikea Industry stawia na bezpieczeństwo. Nasza firma już wielokrotnie prowadziła szkolenia z pierwszej pomocy dla pracowników grupy Ikea oraz organizowała pokazy w związku z obchodami Dnia Bezpieczeństwa. W odróżnieniu od wielu firm na naszym rynku, Ikea Industry szkoli swoich pracowników z pierwszej pomocy przynajmniej raz w roku.