Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

W sobotę 18 sierpnia, nasza firma miała przyjemność sprawować opiekę medyczną podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Makroregionu Młodzików w Kolarstwie Torowym.

Mistrzostwa odbyły się na torze kolarskim usytuowanym  przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie. Kolejny raz zabezpieczaliśmy imprezę kolarską. We wrześniu 2017 roku, na dawnym lotnisku Makowice koło Płotów, zabezpieczaliśmy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kolarstwie Szosowym

Podczas sobotnich Mistrzostw Regionu, dysponowaliśmy w pełni wyposażonym ambulansem medycznym z ZOZ MIL-MED Gryfice. Karetka stacjonowała centralnie, wewnątrz obiektu. Obsadę sprawowali ratownicy medyczni z firmy Eskumed Ratownictwo Medyczne Resko.

Szczęśliwie ratownicy nie mieli okazji się wykazać. Młodzi kolarze (dziewczęta i chłopcy) byli bardzo dobrze wyszkoleni, dzięki temu wywrotki i kontuzje zdarzały się sporadycznie. Najczęściej były to drobne otarcia naskórka, rany w okolicach stawów łokciowych i kolanowych oraz drobne urazy w okolicach podudzi.

Podczas całej imprezy towarzyszyły nam spore emocje, ale tylko czysto sportowe. Organizatorom gratulujemy wspaniałej imprezy, a zawodnikom wysokich wyników!

Fotorelacja:

Film:

eskumed.pl