Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Farutex SzczecinPracownicy firmy Farutex Szczecin w dniu 2 czerwca 2009 roku zostali przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Farutex Sp. z o.o. - www.farutex.pl jest liderem na rynku zaopatrzenia gastronomicznego. Jest wiodącą Firmą w dystrybucji żywności dla segmentu HoReCa w Polsce. Centrala znajduje się w Szczecinie, natomiast Oddziały rozmieszczone są na terenie całej Polski.

Pracownicy oddziału szczecińskiego uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych nabywając umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Podczas szkolenia uświadomieni zostali, że będąc świadkami wypadku to oni są pierwszym, decydującym o prawidłowym przebiegu akcji ratowniczej, ogniwem "łańcucha przeżycia".

Reagując prawidłowo, czyli zgodnie z zasadami udzielania pierwszej pomocy uwierzyli, że są w stanie uratować czyjeś życie. Zajęcia były prowadzone zgodnie z zasadami bezpieczeństwa jakie obowiązują podczas czynności ratowniczych. Każdy podczas zajęć praktycznych ćwiczył z wykorzystaniem środków ochrony osobistej typu: rękawiczki,  bariery czyli maseczki do prowadzenia bezpiecznej wentylacji. Uczestnikami szkolenia byli pracownicy biura oraz działu spedycji.