Pin It

Dzisiaj w Swedwood Resko zorganizowano "Dzień Bezpieczeństwa". Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy (ang. World Day for Safety and Health at Work) – święto obchodzone corocznie 28 kwietnia, proklamowane w 2003 roku przez Międzynarodową Organizację Pracy we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia.

Jest to inicjatywa godna polecenia we wszystkich firmach , przecież bezpieczeństwo pracy i bezpieczeństwo w życiu prywatnym zależy nie tylko od pracodawcy ale przede wszystkim od nas samych.

Firma ESKUMED RATOWNICTWO MEDYCZNE została zaproszona ze swoją ofertą do uczestnictwa w tym ważnym dla bezpieczeństwa dniu. Każdy z pracowników miał okazję porozmawiać z ratownikami medycznymi na temat pierwszej pomocy i postępowaniu w sytuacjach nagłych.

Chętni mogli praktycznie przećwiczyć resuscytację krążeniowo - oddechową z wykorzystaniem defibrylatora AED. Podczas dzisiejszych pokazów zaprezentowali się również strażacy z OSP w Resku.

W trakcie pokazów dopisała pogoda, także panowała miła piknikowa atmosfera, dzięki temu pracownicy chętniej przystępowali do ćwiczeń. Tych niezdecydowanych sukcesywnie zachęcaliśmy swoimi już wcześniej wypracowanymi sposobami.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Skontaktuj się z nami

Facebook Eskumed Ratownictwo

Obserwuj nasz profil