Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

W czwartek, 1 maja w Resku odbył się I Bieg o Strzałę Widanta i konkurencje towarzyszące. W sumie w biegu na 10 km uczestniczyło ponad 290 zawodników w różnych kategoriach. Najstarszy zawodnik który uczestniczył w tej imprezie to Pan Florian Kropidłowski z Polic - 76 lat!

Nasza firma prowadziła zabezpieczenie medyczne podczas imprez towarzyszących w Parku Borków, oraz na trasie I Biegu o Strzałę Widanta na dystansie 10 km.

Podczas biegów nie obyło się bez drobnych kontuzji. Najwięcej "wywrotek" było w najmłodszych grupach i biegach młodzieży.

Asystę medyczną podczas biegów dzieci i dorosłych  sprawowali ratownicy medyczni: Karolina Bartnicka, Krzysztof Potoczny i Piotr Bartnicki.

Każdy z ratowników dysponował plecakiem ratowniczym. Zabezpieczając 10 km bieg przemiesczaliśmy się rowerami, aby bardziej precyzyjnie prowadzić astę medyczną biegaczy. Nasze rowerowe patrole ratownicze były na trasie biegu do chwili przebiegnięcia przez metę ostatniego zawodnika. Podczas biegu współpracowaliśmy z druhami z OSP Resko.

Więcej informacji o biegu: Resko24.pl