Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Kolejne szkolenia z Pierwszej Pomocy dla pracowników firm i instytucji. Nasz ośrodek szkoleniowy zrealizował szkolenie BLS - AED dla pracowników Zespołu Placówek Specjalnych w Sławoborzu i firmy Remondis w Szczecinie.

16 marca nauczyciele ZSP Sławoborze kolejny raz skorzystali z naszej oferty szkoleniowej. Zajęcia przeprowadziliśmy w siedzibie placówki. Całość została zrealizowana zgodnie z naszym schematem szkoleniowym BLS-AED, zajęcia ropoczęliśmy wykładem teoretycznym, podczas zajęć praktycznych nasi słuchacze oprócz fantomów wykorzystywali defibrylator szkoleniowy Zoll AED Plus.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymał Certyfikat BLS-AED.

Kolejne szkolenie zrealizowaliśmy 23 i 24 marca w siedzibie firmy Remondis ze Szczecina. Pracownicy skorzystali z podobnej oferty, a zajęcia były realizowane podczas dwóch dni szkoleniowych. Podczas szkolenia miło zaskoczył nas fakt, że pracownicy w swojej siedzibie mają do dyspozycji AED. W Polsce to nadal rzadkość, jesteśmy jednak przekonani, że w najbliższym czasie będzie to standardowe wyposażenie firm i instytucji. Takie wyposażenie przekłada się bezpośrednio na podniesienie jakości resuscytacji a co za tym idzie naszego bezpieczeństwa.

(pb)