Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

Fantomy i defibrylator to główne wyposażenie jakie zabieramy ze sobą na każde szkolenie z pierwszej pomocy. Nasza firma, wychodząc na przeciw oczekiwaniom, najczęściej realizuje szkolenia bezpośrednio u Klienta.

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy cykl szkoleń BLS-AED, m.in. dla pracowników firmy Autoneum Nowogard, oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kamieniu Pomorskim. Program szkolenia każdorazowo jest specjalnie przygotowany pod kątem zagrożeń jakie mogą wystąpić w pracy. Oczywiście największe znaczenie dla każdego szkolenia mają zajęcia praktyczne. Po zakończeniu szkolenia, uczestnicy musieli rozwiązać krótki test sprawdzający. 

Wielu Klientów powraca do naszej oferty szkoleniowej. Dlatego w tym roku, ponownie mieliśmy możliwość przeszkolenia dzieci i rodziców z Fundacji "Serce Dziecka". W zajęciach, które przeprowadziliśmy w nadmorskim Dźwirzynie, uczestniczyli rodzice oraz dzieci. Każdy dorosły uczestnik otrzymał "Certyfikat Pierwszej Pomocy" a dzieci "Dyplomy Małego Ratownika".

Pocieszający jest fakt, że świadomość naszego społeczeństwa dotycząca obowiązku udzielania pierwszej pomocy wyraźnie wzrasta. Niestety nadal brakuje AED, zwłaszcza w mniejszych aglomeracjach miejskich.

Szkolenie dla Fundacji "Serce Dziecka":

Breloki ratownicze dla uczestników szkolenia:

Podziękowania od Fundacji "Serce Dziecka":

eskumed.pl