Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

W tym tygodniu rozpoczęliśmy kolejne cykle szkoleniowe dla pracowników firm. Standardowo realizujemy szkolenia w zakresie BLS/AED, miłym dodatkiem były podręczniki i bezpieczne maski do sztucznego oddechu dla każdego słuchacza.

Najczęściej po wakacjach, firmy intensywnie myślą o bezpieczeństwie swoich pracowników. Jest to okres, w którym ilość realizowanych przez nas szkoleń zdecydowanie wzrasta. Wczoraj przeszkoliliśmy pierwszą grupę pracowników jednej z firm w Szczecinie w zakresie BLS/AED. Jak się okazało, pracownicy szkolą się w zakresie pierwszej pomocy przynajmniej raz w roku. Oby taki pozytywny trend szkoleniowy został utrzymany i stawał się standardem w innych firmach i instytucjach.

Niestety, nadal trafiamy do osób, które żyją w błędnym przekonaniu, że przed przyjazdem ratowników lepiej niczego nie robić (poza wezwaniem służb), bo można pogorszyć sytuację poszkodowanych !?? Na szczęście, tak przerażająco niska świadomość o obowiązku udzielania pierwszej pomocy zdarza się coraz rzadziej.

Przed nami kolejne grupy szkoleniowe i niesamowita satysfakcja, że możemy edukować w zakresie "życiodajnej" wiedzy.

eskumed.pl