Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Pin It

Po przymusowym postoju w czasie pandemii, powoli ruszamy z naszą ofertą szkoleniową. Pierwsze szkolenie po przerwie, przeprowadziliśmy w Międzyzdrojach. Cały czas liczymy, że pandemia będzie wygasała, chociaż nadal jest i musimy nauczyć się z nią pracować i żyć.

Oferta z której skorzystał nasz Klient, była dedykowana pracownikom firm. Obecny czas nadal wiąże się z ryzykiem infekcji, dlatego jeden z naszych modułów szkoleniowych dotyczył bezpieczeństwa w czasie COVID-19. Całe szkolenie przebiegało z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i w "oparach wszechobecnego płynu do dezynfekcji". Na początku oczywiście obowiązkowy pomiar temperatur. Niestety ze względu na ryzyko infekcji, część ćwiczeń nie mogła zostać przeprowadzona. Udało się jednak omówić wszystkie kluczowe elementy z zakresu udzielania pierwszej. 

Dziś, właściwie w większości firm pracownicy mają do dyspozycji AED. Dlatego zawsze podkreślamy wysoką skuteczność i łatwość obsługi automatycznych defibrylatorów. Po zakończonym szkoleniu każdy z uczestników otrzymał imienny Certyfikat Pierwszej Pomocy.

eskumed.pl