Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

W ponedziałek, 29 listopada prowadziliśmy zajęcia w firmie "RIETER".

"Eskumed - Ratownictwo Medyczne" systematycznie szkoli pracowników zakładu produkcyjnego w Nowogardzie w zakresie  udzielania pierwszej pomocy.

rieter_zaklad
Fot. "RIETER" - zakład produkcyjny w Nowogardzie.

Rieter jest grupą przemysłową z siedzibą w Winterthur w Szwajcarii. Firma jest wiodącym dostawcą dla przemysłu tekstylnego i motoryzacyjnego Obecnie działa w około 20 krajach z blisko 70 zakładami produkcyjnych i łącznie zatrudnia na całym świecie 12 700 pracowników. Jako partner i dostawca dla producentów samochodów, Rieter Automotive Systems opracowuje i produkuje komponenty, moduły i całości systemów komfortu akustycznego i zarządzania termicznego w pojazdach silnikowych.

Już od kilku lat pracownicy zakładu produkcyjnego w Nowogardzie korzystają z oferty szkoleniowej naszej firmy. W tym roku podobnie jak i w poprzednich latach, szkolenie przeprowadzono według programu dedykowanego firmom produkcyjnym. Zajęcia teoretyczne i praktyczne przeprowadzone zostały w dwóch grupach szkoleniowych. Po zakończeniu zajęć uroczyście rozdano certyfikaty uczestnictwa.