Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Pin It

"Dzień Bezpieczeństwa" inicjatywa godna polecenia we wszystkich firmach , przecież bezpieczeństwo pracy i bezpieczeństwo w życiu prywatnym zależy nie tylko od pracodawcy ale przede wszystkim od nas samych.

Obchody Dnia Bezpieczeństwa promują tworzenie globalnego podejścia nastawionego na prewencję w obszarze bezpieczeństwa i zdrowia w  zakładzie pracy.

Firma ESKUMED RATOWNICTWO MEDYCZNE została zaproszona ze swoją ofertą do uczestnictwa w tym ważnym dla bezpieczeństwa dniu. Każdy z pracowników miał okazję porozmawiać z ratownikami medycznymi na temat pierwszej pomocy i postępowaniu w sytuacjach nagłych. Chętni mogli praktycznie przećwiczyć resuscytację krążeniowo - oddechową.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że tylko praktyczne ćwiczenia dają szansę na prawidłowe zrozumienie zasad jakimi powinniśmy kierować się podczas RKO (resuscytacja krążeniowo - oddechowa). W trakcie pokazów panowała miła piknikowa atmosfera, dzięki temu pracownicy chętniej przystępowali do ćwiczeń. Tych niezdecydowanych sukcesywnie zachęcaliśmy swoimi już wcześniej wypracowanymi sposobami.